Algo Cloud

Naše produkty

Už přes 20 let děláme chytrá IT řešení, která šetří Váš čas a peníze. Krabicová řešení nejsou naší doménou, naopak každý z našich produktů dokážeme přizpůsobit Vašim potřebám a navíc v češtině. Nonstop zákaznická linka je pro Vás k dispozici v režimu 24/7/365, takže na žádnou překážku nebudete sami.
Cloud
Fyzické servery z cloudu
Software
Bezpečnost
Cloud

Bezpečnost dat je pro nás na prvním místě. Pokud to máte stejně, vsaďte na AlgoCloud. Provozujeme vlastní datové centrum v ČR a data našich klientů zálohujeme na několika lokalitách. Ke svým datům máte vy i vaši zaměstnanci přístup kdykoliv a odkudkoliv.

Fyzické servery z cloudu

Eliminujte investiční a neočekávané náklady na nákup hardwaru a provoz vlastních serverů. Naše servery běží nepřetržitě a bez výpadku 71 394 hodin. Provozem serverů v cloudovém prostředí navíc snížíte svou ekologickou stopu a zařadíte se tak mezi ekologicky odpovědné firmy.

Bezpečnost
Za 20 let s námi cestu do cloudu našlo 1 300 zákazníků
Český rozhlas logo Czech Airlines logo ABO logo Lama Mobile logo Telly logo DataFriends logo Kaňák logo REmax logo Evropa Realitní kancelář logo Nord Blanc logo TSK a.s. logo Nutrend logo Zrup logo pbw group logo Crocodile logo Toyoda gosei logo Kapitol logo Balikobot logo Argo Hytos logo Charita Olomouc logo
Máte zájem o vyzkoušení nebo dotaz?
Zanechte nám na sebe kontakt, do 3 hodin se vám ozve náš cloud specialista.
  • Nejvyšší standard bezpečnosti dat - certifikace ISO 27001
  • Naše podpora je dostupná nonstop na tel: +420 225 006 555
  • Máme vlastní datové centrum už na 3 lokalitách v ČR
Nechcete čekat na odpověď?
Zavolejte nám na číslo +420 225 006 555
Vaše zpráva
Vaše data jsou chráněna
Volbou „Odeslat” beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.